Drop Down Menu

ПРОДУКЦІЯ

Цей список містить лише невелику частину того асортименту продукції, який пропонує компанія "Інтрако"

Більш детальна інформація може бути вислана за Вашим запитом

ГОДІВЛЯ

Бельгійська компанія «Intraco» - найбільший у світі постачальник кормів, преміксів, концентратів, протеїнових комбікормів, вітамінів, а також кормових добавок для всіх видів тварин, птиці та риб. Компанія «Intraco» є однією з 19 компаній, що входять до складу «De Ceuster Group», та постачає свою продукцію у більш ніж 65 країн світу. ЇЇ доля на світовому ринку становить близько 10%. За останні роки сотні господарств перевірили на своїх тваринах дію кормів і жодне з них не отримало негативного результату.

На сьогоднішній день, при сталому росту цін на пальне та енергоносії, головною метою є досягнення максимальної віддачі вкладених коштів. Як показує практика, придбання дешевих кормів не завжди є економією, а навпаки призводить до значних втрат продукції та її якості. Намагання заощадити на раціоні відразу ж негативно відображується на прирості та життєвих показниках тварин.

Свинарство - це галузь тваринництва, яка займається розведенням свиней для одержання м’яса , сала,  шкіри, щетини і є галуззю із достатньо швидкою віддачею коштів. Найбільшого поширення свинарство отримало у країнах Азії (Китай, Японія, Республіка Корея, країни півострова Індокитай) на які припадає більше половини світового поголів’я свиней, близько 1/3 на країни Європи (Нiметчинна, Франція, Італія, Великобританія, Росія, Україна , Польща) і близько 10% на США. Свинарство відрізняється високими вимогами до кормів, продуктивністю,  високою енергетичною цінністю виробленої продукції і відносно коротким терміном відгодівлі поголів’я для забою.

Важливим показником у свинарстві є не поголів’я, а обсяг виробленого м’яса. В 2009 році в Україні показники свідчать про те, що більше ніж 70% свинини в нашій країні виробляється екстенсивно, тобто, при тому ж поголів’ї свиней в країнах ЄС, Канаді, Бразилії, США буде вироблено і виробляється на 70% свинини більше. Використання застарілих технології утримання та годівлі свиней призводить до такої ситуації, коли конверсія корму становить 7-9 кг на 1 кг приросту, а вартість лише одних кормів на 1 кг приросту складає 10 грн., це без вартості поросяти (+ 1 грн в собівартості 1 кг свинини), праці, енергоносіїв, ветеринарних препаратів, тощо. Ефективність свинарства залежить від генетики, технології вирощування, годівлі, здоров’я тварин і кормів. В структурі собівартості свинини найбільшу частку складають витрати на корми (до 70-80%). Нестача поживних речовин, особливо білка, а також амінокислот, вітамінів, макро- та мікроелементів  спричиняє зниження приросту, збільшення строків відгодівлі, перевитрати кормів та, як наслідок, собівартості свинини.

Велика  кiлькiсть господарств  України працює із продукцiею  фірми «Intraco». Саме тут були отримані наступні результати: середня вага товарної свині у віці 6,5 місяців становить 110 кг, і за цей період вона вживає усього 290-320 кг сухого комбікорму.

Що стосується кролів, то вони на 20-30 % випереджають графіки росту і не хворіють.

Не менш вражаючі показники і на великій рогатій худобі - бичка  450 кг вирощують за 370 днів. Значно зростають надої молока.

Птахівники завдяки ефективним кормам отримують більше товарних та інкубаційних яєць гарної якості, подовжується продуктивний вік несучок, бройлери досягають товарної кондиції за 42 доби. Гуси, качки, індики не страждають на авітамінози та досягають максимальної ваги.

Керівництво бельгійської компанії постійно організовує семінари для тваринників, а також відвідує ферми які використовують продукцію «Intraco»

Все це можливе лише за умови суворого дотримання технології годівлі та утримання тварин. Вся продукція «Intraco Ltd» зареєстрована Державним Департаментом ветеринарної медицини України. Згідно до суворих вимог EU та GMP корм не містить будь-яких заборонених та небезпечних речовин. Премікси та концентрати виготовлені так, що, навіть за відсутності змішувача, їх можливо вимішувати із зерновою групою вручну.

Ми зацікавлені в успіхах наших партнерів, тому що це і наші успіхи. Судячи з того, що таких партнерів стає з кожним днем дедалі більше, наша діяльність приносить реальну користь господарям.
 
(044) 243-76-62
(044) 243-76-63
(067) 406-06-64

Ваше ім'я:
Електронна пошта:
Контактний телефон:
Ваше запитання: