Drop Down Menu

ПРОДУКЦІЯ

Цей список містить лише невелику частину того асортименту продукції, який пропонує компанія "Інтрако"

Більш детальна інформація може бути вислана за Вашим запитом
 

ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ «ІНТРАКО УКРАЇНА» є ексклюзивним представником компанії «Інтрако Лтд» (IntracoLtd.), одного з передових постачальників білкових концентратів, білкових компонентів, преміксів та іншої сировини для виробництва кормів, тварин та птиці.  За головну мету Компанія вважає забезпечення підібраними за потребами своїх клієнтів повноцінними білковими кормами.

Кормові премікси та концентрати нашої компанії є результатом довготривалої наукової праці бельгійських технологів та виробничих випробувань на підприємствах багатьох країн світу. Кожний з складників виконує певну функцію в процесах обміну та життєдіяльності організму тварини.  Одним із складових преміксів та концентратів є холін хлорид, який активізує діяльність клітин, що сприяє зростанню тварини та збільшенню їx ваги.  Також  до складу входить фолієва кислота - життєвий вітамін необхідний для розвитку кровоносної та імунної систем,  яка також відіграє важливу роль для нормального розвитку під час вагітності.   Селен, який дозволяє уникнути порушення репродуктивної функції та втрати ваги тіла.  Нікотинова кислота, яка покращує функцію шлунково-кишкового тракту. Вітамини В1,В2, В6, В12 активізують процеси кровотворення, регенерації тканин, синтезy нуклеїнової кислоти,  використовуються при печінковій та серцевій недостатності, а також для підвищення життєдіяльності молодняка.  Метіонін - стимулює ряд м’язових клітин та будову кістяка.

Не існує універсального рішення по всіх видах кормів для вашої худоби.  Кліматичні умови, доступність тих чи інших складових корму, ціни на місцевому ринку, місцева технічна інфраструктура - все це повинно враховуватись при розробці оптимального раціону для відгодівлі вашої худоби.  Наша компанія відшукує саме таке рішення, яке враховує всі ваші конкретні умови і розумно поєднає вартість кінцевого продукту, його біологічну повноцінність і адаптацію до ваших потреб. Таким чином, успіх нашої компанії прямо залежить від успіху наших замовників та партнерів.

Прагнучи знайти високоефективні рішення, ми застосовуємо найжорсткіші стандарти якості до вихідних матеріалів і до технології виробництва.   Зразки вихідної сировини ретельно вивчаються та аналізуються  перед тим як потрапити до подальшої переробки.  В процесі виробництва також виконуються  декілька видів кількісних та якісних випробувань, націлених на забезпечення жорсткого контролю якості. Аналогічні стандарти якості застосовуються в допоміжних службах з логістики та підготовки документації.

Завдяки своїй прихильності до якості і взаємовигідній співпраці з клієнтами, компанія «Інтрако Лтд»    (IntracoLtd.) посіла гідне місце на світовому ринку.  З допомогою вeлиkої мережі  дилерів та представництв,  компанія здійснює імпорт і експорт широкого спектру продукції, успішно вирішуючи завдання скорочення видстани між виробником товару та кінцевим споживачем.
Ваше ім'я:
Електронна пошта:
Контактний телефон:
Ваше запитання:
(044) 243-76-62
(044) 243-76-63
(067) 406-06-64